باسلام؛ ضمن تشکر از انتخاب مجموعه پیج آنی، خدمت شما کاربر گرامی قوانین خدمات تلگرام را اعلام خواهیم کرد:

 

قابل ذکر است که اولین و مهم ترین بند در قوانین عمومی؛ این است که این قوانین دائماً در حال بروز رسانی هستند، لطفاً قبل از هر خرید، هم قوانین عمومی را مشاهده کرده و هم قوانین مربوط به سرویسی که می خواهید آن را تهیه کنید. مجموعه پیج آنی این موضوع را برای خود محفوظ می دارد و می تواند با توجه به شرایط قوانین خود را بروز کند.

1 - تحت هیچ شرایطی دو یا چند سرویس را برای یک لینک فعال نکنید؛ این کار باعث اختلال در شمارش و باعث تکمیل شدن اشتباهی سرویس خواهد شد. پیج آنی هیچ مسئولیتی در این قبال قبول نخواهد کرد.

2 - تحت هیچ شرایطی تا زمانی که سفارش شما به اتمام نرسیده است، آدرس کانال یا آدرس خود را عوض نکنید، همچنین کانال یا … خود را به حالت پرایوت نبرید. در صورتی که این موارد رعایت نشود، سفارش به صورت تکمیل شده تغییر خواهد کرد و پیج آنی مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

3 - در هنگام ثبت سفارش دقت لازم را داشته باشید، سفارش ها به دلیل فعال سازی لحظه ای و سیستمی؛ قابلیت لغو دستی ندارند و در صورتی که در ثبت سفارش اشتباهی کرده باشید، قابل بازگشت و قابل لغو یا کنسلینگ نخواهد بود. مسئولیت هرگونه اشتباهی در ثبت سفارش بر عهده خود شما می باشد.

4 - سفارش ها به صورت لحظه ای در صف پردازش قرار می گیرند، برای ارسال و تکمیل هر سرویس بسته به توضیحاتی که برای آن در قسمت ( توضیحات سرویس ) ذکر شده است، امکان دارد از همان لحظه تا چندین ساعت و یا روز به طول بیانجامد تا سرویس به طور کامل واریز و تکمیل شود.

5 - در صورتی که سرویسی دارای ترافیکی زیادی باشد و امکان تکمیل سفارش جدید در آن وجود نداشته باشد، به محض تایید سیستمی؛ سرویس/ سفارش شما لغو خواهد شد و هزینه آن به طور اتومات به حساب کاربری شما واریز خواهد شد؛ می توانید پس از گذشت زمان و یا خریداری کردن یک سرویس دیگر، مجدداً سفارش خود را ثبت کنید.

 

این قوانین دائماً در حال بروز رسانی خواهند بود. لطفاً قبل از هربار خرید و استفاده از خدمات سایت، این صفحه و صفحه مربوط به سرویس مورد نظر را مشاهده کنید.

 

باتشکر/ تیم مدیریتی پیج آنی