باسلام؛ ضمن تشکر از انتخاب مجموعه پیج آنی، خدمت شما کاربر گرامی قوانین خدمات اینستاگرام را اعلام خواهیم کرد:

 

قابل ذکر است که اولین و مهم ترین بند در قوانین عمومی؛ این است که این قوانین دائماً در حال بروز رسانی هستند، لطفاً قبل از هر خرید، هم قوانین عمومی را مشاهده کرده و هم قوانین مربوط به سرویسی که می خواهید آن را تهیه کنید. مجموعه پیج آنی این موضوع را برای خود محفوظ می دارد و می تواند با توجه به شرایط قوانین خود را بروز کند.

1 - تحت هیچ شرایطی دو یا چند سرویس را برای یک لینک فعال نکنید؛ این کار باعث اختلال در شمارش و باعث تکمیل شدن اشتباهی سرویس خواهد شد. پیج آنی هیچ مسئولیتی در این قبال قبول نخواهد کرد.

2 - تحت هیچ شرایطی تا زمانی که سفارش شما به اتمام نرسیده است، آدرس پیج یا آدرس خود را عوض نکنید، همچنین پیج خود را به حالت پرایوت نبرید. در صورتی که این موارد رعایت نشود، سفارش به صورت تکمیل شده تغییر خواهد کرد و پیج آنی مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

3 - در هنگام ثبت سفارش دقت لازم را داشته باشید، سفارش ها به دلیل فعال سازی لحظه ای و سیستمی؛ قابلیت لغو دستی ندارند و در صورتی که در ثبت سفارش اشتباهی کرده باشید، قابل بازگشت و قابل لغو یا کنسلینگ نخواهد بود. مسئولیت هرگونه اشتباهی در ثبت سفارش بر عهده خود شما می باشد.

4 - سفارش ها به صورت لحظه ای در صف پردازش قرار می گیرند، برای ارسال و تکمیل هر سرویس بسته به توضیحاتی که برای آن در قسمت ( توضیحات سرویس ) ذکر شده است، امکان دارد از همان لحظه تا چندین ساعت و یا روز به طول بیانجامد تا سرویس به طور کامل واریز و تکمیل شود.

5 - در صورتی که سرویسی دارای ترافیکی زیادی باشد و امکان تکمیل سفارش جدید در آن وجود نداشته باشد، به محض تایید سیستمی؛ سرویس/ سفارش شما لغو خواهد شد و هزینه آن به طور اتومات به حساب کاربری شما واریز خواهد شد؛ می توانید پس از گذشت زمان و یا خریداری کردن یک سرویس دیگر، مجدداً سفارش خود را ثبت کنید.

 

این قوانین دائماً در حال بروز رسانی خواهند بود. لطفاً قبل از هربار خرید و استفاده از خدمات سایت، این صفحه و صفحه مربوط به سرویس مورد نظر را مشاهده کنید.

 

باتشکر/ تیم مدیریتی پیج آنی