باسلام؛ ضمن تشکر از انتخاب مجموعه پیج آنی، خدمت شما کاربر گرامی قوانین عمومی را اعلام خواهیم کرد:

 

قابل ذکر است که اولین و مهم ترین بند در قوانین عمومی؛ این است که این قوانین دائماً در حال بروز رسانی هستند، لطفاً قبل از هر خرید، هم قوانین عمومی را مشاهده کرده و هم قوانین مربوط به سرویسی که می خواهید آن را تهیه کنید. مجموعه پیج آنی این موضوع را برای خود محفوظ می دارد و می تواند با توجه به شرایط قوانین خود را بروز کند.

1 - وب سایت پیج آنی به عنوان ارائه دهنده خدمات، و کاربر به عنوان استفاده کننده از خدمات سایت در قبال هم دیگر تعهداتی خواهند داشت.

2 - کاربر به جهت ثبت نام در سایت باید شماره تلفن همراه واقعی و فعال خود را وارد کند، این شماره به جهت ارتباط ما بین ما ( مجموعه پیج آنی ) و شما ( کاربر ) می باشد، همچنین پیج آنی متعهد می شود که اطلاعات منجمله شماره تلفن همراه شما را در اختیار اشخاص و یا سایت های دیگر قرار نداده و ندهد.

3 - مجموعه پیج آنی به کاربران این اجازه را می دهد که حریم خصوصی خود را تعیین کرده و در پروفایل ( تنظیمات پروفایل - بخش حریم خصوصی ) دریافت و عدم دریافت اس ام اس های اطلاع رسانی و اطلاع از تخفیفات و مناسبت هایی که قرار می گیرد را لغو و یا فعال کنند؛ البته این حق را به خودمان ( مجموعه پیج آنی ) می دهیم که فقط در صورت لزوم و فوریت ها با کاربر به صورت تلفنی و یا اس ام اسی اطلاع دهیم ( حتی در صورتی که حریم خصوصی لغو شده باشد - اما هیچ گونه اس ام اس تبلیغاتی و یا تماس غیره گرفته نخواهد شد ).

4 - مجموعه پیج آنی به اشخاصی که قصد راه اندازی قمار و یا مواردی که مورد قبول شرع و قوانین کشوری ( کشور ایران - جمهوری اسلامی ) داشته باشند خدماتی ارائه نخواهد کرد؛ همچنین در صورت اثبات این موضوع، حساب کاربری وی ( کاربر خاطی ) مسدود خواهد شد.

5 - مجموعه پیج آنی هیچ گونه عودت وجهی نخواهد داشت، لذا در هنگام واریز و افزایش اعتبار و یا خرید سرویس، به مبلغلی که واریز می کنید توجه فرمایید؛ در صورت اشتباه کاربر وب سایت پیج آنی هیچ گونه مسئولیتی در قبال عودت وجه قبول نخواهد کرد.

6 - هرگونه سوء استفاده از خدمات سایت ( مجموعه پیج آنی ) و یا استفاده از باگ ها و یا مشکلات سایت که باعث ضرر مادی و معنوی به ما ( مجموعه پیج آنی ) شود، مورد قبول ما نبوده؛ همچنین در صورت لزوم از کاربر خاطی شکایت حقوقی صورت خواهد گرفت.

 

 

این قوانین دائماً در حال بروز رسانی خواهند بود. لطفاً قبل از هربار خرید و استفاده از خدمات سایت، این صفحه و صفحه مربوط به سرویس مورد نظر را مشاهده کنید.

 

باتشکر/ تیم مدیریتی پیج آنی